Crc Kurumsal Hizmetler

Catering Firmaları ve CRC Kurumsal

catering firmaları

2006 yılından beri, catering sektörüne yenilikçi çözümleri ve yüksek deneyimi ile farklı bir bakış açısı getiren CRC Kurumsal, gerçekleştirmiş olduğu sayısız planlama, araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, 2019 yılı itibariyle tüm Türkiye’de günlük 130 binin üzerinde kişiye, ülkenin en iyi catering firmalarından hizmet sağlamaktadır.

CRC Kurumsal, Türkiye’de ki hemen hemen her sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirdiği “Ortak Satın Alma” platformuyla, Türkiye’nin en iyi catering firmaları ile çalışmaktadır. CRC Kurumsal, geliştirdiği farklı projeler ve çalışmalarla kendini sürekli yenileyen profesyonel ekibi ve uzman kadrosu ile birlikte müşterilerine kalite bir hizmet sağlayarak, onlara memnuniyet sağlamanın yollarını aramaktadır.

Ortak Satın Alma Platformu Ortak Satın Alma, müşteri ihtiyaçlarının çözüm odaklı olarak giderilmesi maksadıyla CRC Kurumsal tarafından geliştirilmiş bir anlayışın sonucudur. Bu platform, sadece müşterilerin catering ihtiyaçları ile sınırlı değil, aynı zamanda onların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan diğer etkin çözümleri de içermektedir.

CRC Kurumsal tarafından sağlanan diğer çözümler;

  • Toptan Gıda,
  • İçme Suyu,
  • İletişim Hizmetleri,
  • Araç Kiralama,
  • Akaryakıt,
  • Kargo Hizmetleri,
  • Kurye Hizmetleri,

gibi satın alma faaliyetleridir.

Çözüm Odaklı Yaklaşım CRC Kurumsal, müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla bir catering firmasından çok daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır. Müşterilerinden gelen geri bildirimler ile sürekli olarak kendisini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahiptir. Konusunun uzmanı şirketler ile çalışan CRC Kurumsal, sektör tecrübesi ve çözümcü bakış açısıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarına en teknolojik şekilde cevap vermektedir. Bu sayede yemek kalitesinde olduğu gibi hizmet kalitesinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak istemektedir.

Sürekli Gelişen Kalite Standartları CRC Kurumsal ile çalışan tüm catering firmaları, CRC Kurumsal kalite departmanında çalışan konusunun uzmanı gıda mühendisleri tarafından aylık dönemlerde denetlenmekte ve sürekli olarak catering firmalarının üretim alanlarında kalite geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ve düzenlemeler CRC Kurumsal müşterilerine düzenli olarak raporlanmaktadır. Sadece catering firmaları değil, aynı zamanda müşteri yemekhaneleri de yine uzman gıda mühendisleri tarafından denetlenmekte ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Hizmetler ve Ürünler Müşterilerinin beklentilerine en üst seviyede karşılık vermeyi amaçlayan CRC Kurumsal, Türkiye’nin en iyi catering firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde, 2006 yılında başlamış olan bu yolculuğunda farklı hizmet ve ürünleri bünyesinde birleştirerek sunmaya devam etmektedir.

Personel Yemek Hizmetleri
Farklı sektörlerden birçok firmaya personel yemek hizmetleri konusunda destek veren CRC Kurumsal, bu hizmetleri müşteri istek ve uygun halde sunmaktadır.

  • Taşıma Yemek Hizmeti, Catering firmalarının merkez mutfaklarında pişen yemeğin araçlar ile müşteriye taşınmasıyla ile sağlanan yemek hizmetidir. Yemekhanelerinde koku istemeyen ve alandan tasarruf etmek isteyen firmaların tercih ettiği bir sistemdir.
  • Yerinde Üretim Hizmeti, iş yerlerinde gerekli mutfak altyapısına sahip müşterilere, ekip, ekipman ve hammadde desteği verilerek sağlanan bir yemek hizmetidir. Personel sayısı yüksek olan firmaların tercih ettiği bir sistemdir.
  • Restoran Hizmeti, daha çok ısıtma ve temizlik olanaklarına sahip olmayan, personel sayısı az olan müşterilere sağlanan bir yemek hizmetidir. Müşteriler CRC Kurumsal network üye sistemine dahil olan restoranlardan isterlerse paket servis ile isterlerse de restorana gidip yemek ihtiyaçlarını giderme şansına sahiptir.

Etkinlik ve Yemek Organizasyonları
CRC Kurumsal’ın hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için sunduğu bir hizmettir. Bu hizmetler; Happy Hour, Lunch Box, Brunch, Düğün, Piknik ve Coffee Break gibi organizasyonları kapsamakla birlikte, yine bu hizmetlerin içerikleri müşteri istekleri ile şekillenmektedir.

İçme Suyu Hizmeti
Müşterilerinin su ihtiyaçlarını etkili ve hızlı bir şekilde çözmeyi amaçlayan CRC Kurumsal, sektörün en iyi su firmaları ile bu hizmeti isteyen müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Akaryakıt Hizmeti
CRC Kurumsal, akaryakıt sektörünün önde gelen firmaları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde, müşterilerine aylık yakıt tüketimleri doğrultusunda ciddi tasarruflar ettirmektedir.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım