Crc Kurumsal Hakkımızda
Hakkımızda

CRC KURUMSAL, Tüm Türkiye'de sektör ayırmaksızın firmaları bir araya getirerek, oluşturduğu güç ile firmalara “Ortak Satın Alma” konularında yardımcı olan bir platformdur. Hizmet sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Hedefi; kurum, kuruluşlar ve bireylerin ihtiyaçlarını yenilikçi bir anlayışla, farklı bakış açıları getirerek karşılamaktır.

“Ortak satın alma platformunda ilk adımlar yemek sektöründe atılmıştır. 2006 yılında faaliyete geçen, 2007 yılında 1000 kişiye hizmet veren CRC Kurumsal, 2023 sonunda geniş üye ağıyla tüm Türkiye’de günlük olarak 200 000 kişiye yemek hizmeti vermektedir.”

Ortak satın alma mantığıyla, müşterilerine Personel Yemeği konusunda hizmet sağlayan CRC Kurumsal, aynı zamanda Etkinlik ve Organizasyon, İçme Suyu, Araç Kiralama, Akaryakıt, Kargo ve Kurye Hizmetleri, İletişim Hizmetleri,  Toptan Gıda gibi birçok konuda anlaşmalar yaparak müşterilerine diğer satın alma konularında da fayda kazandırmaya devam etmektedir.

 

TANITIM VİDEOMUZ

Ortak Satın Alma'yı size yüz yüze bir görüşmede de anlatabiliriz. Böylece siz bizi, bizlerde sizi daha yakından tanıyabiliriz.
Aşağıda ki telefon ile bize ulaşın :
+90 216 688 59 75

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım