- Etkinlik ve Fuar Catering Organizasyonları
Crc Kurumsal Hizmetler

ETKİNLİK VE FUAR CATERING ORGANİZASYONLARI

CRC Kurumsal Event olarak; uzman kadromuz, sektördeki tecrübemiz, güler yüzlü ekibimiz ile davetlerinizi farklı konseptlerde, estetik ve sıra dışı çözümlerle hazırlamaktayız. CRC Kurumsal Event ekibi, detaycı, çözüm üreten, işini titizlikle takip eden bir kadroya sahip olup, tüm Türkiye’de hizmet verebilmektedir.

CRC KURUMSAL ETKİNLİK VE YEMEK ORGANİZASYONLARI

Bir daveti en özel kılan unsurun konsepti olduğuna inanan CRC Kurumsal Event ekibinin en önemli özelliği; sunumda yaratıcılık, şıklık ve davetin konseptini ön plana çıkarma konusunda gösterdiği hassasiyettir. Bu hassasiyet ile davet sahibinin kimliğini, mekânın ve zamanın özelliğini yansıtacak en yaratıcı sunumlar sağlanmaktadır.

Başarının detaylarda yattığının bilincinde olan dinamik, çözümcü, tecrübeli ve yenilikçi kadrosu ile müşterilerine beklentilerinin üzerinde; yaratıcı, kaliteli, ekonomik ve etkinlik sonrasında akılda kalıcı hizmetler sunmayı planlamaktadır.

Mükemmeliyetçiliğe, dürüstlüğe ve güvenilirliğe bağlı kalarak, ulusal ve uluslararası düzeyde, sektörde her zaman öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Markaların kurumsal kimliklerine, katılımcıların profiline ve hedeflerine göre konseptler yaratarak, organizasyonunuzun en ince ayrıntısına kadar başarılı ‘Butik Hizmet’ anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

CRC Kurumsal Event, şirketlerin ve şahısların, Açılış Organizasyonu, Ürün Lansman Organizasyonu, Davet Hizmetleri, Fuar ve İkram Hizmetleri, Basın Toplantısı Organizasyonu, Gala Organizasyonu, Konsept Parti Davetleri, Brunch Organizasyonu, Kokteyl Prolonge (Kokteyl Organizasyonu), Happy Hour, Coffe Break (Cafe Break), Lunch Box, Piknik Organizasyonu, Kongre, Seminer, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Kına Organizasyonu, Mevlut Yemekleri, Mezuniyet Yemekleri, iftar Yemekleri, Doğum Günü Partileri ve Ev Davetleri gibi en özel günlerinde çözümler üreterek, kaliteli ve tecrübeli mutfak ve servis ekibiyle 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet vermektedir.

Kurumsal ve kişiye özel organizasyonlarımızın içeriklerinden bahsetmek istersek;

Açılış Organizasyonu: Kurumsal markaların fabrika açılışı, şube açılışı gibi yeni bir noktada hizmete başlaması esnasında ihtiyaç duyulacak ikram hizmetleri ilgili tüm servis detaylarını içermektedir. CRC Kurumsal Event, ister şehir içi ister şehir dışı, her noktada bu tür hizmetleri sağlayabilmektedir.

Ürün Lansman Organizasyonu: Kurumsal markaların yeni çıkaracağı ürün ya da hizmet ile ilgili organizasyonların genel adıdır. CRC Kurumsal Event, bu organizasyonlarda konsept tasarımlar yaratarak farklı ve akılda kalıcı ürünler geliştirmektedir.

Davet Hizmetleri ve Fuar ile İkram Hizmetleri: Kurumsal markaların katılabileceği ulusal ve uluslararası fuarlarda, gün boyu misafirlerine ikram edecekleri tüm yiyecek ve içecek hizmetlerini kapsayan bir hizmet tipidir. CRC Kurumsal Event tüm Türkiye’de her şehirde talep edilen hizmetleri sağlayabilmektedir.

Basın Toplantısı Organizasyonu: Kurumsal markaların planladıkları basın toplantıları organizasyonlarında ihtiyaçları olan ikram hizmetlerini kapsamaktadır.

Gala Organizasyonu: Kurumsal markaların yıldönümü, kutlama vb. amaçlar ile yaptıkları gösterişli etkinliklerdir. CRC Kurumsal Event, talep edilen gala organizasyonları için müşterilerinin kurumsal kimliğine yakışan ve onların misafirlerine görkemli menü ve sunumların yapılmasını sağlayabilmektedir.

Konsept Parti Davetleri: Kurumsal markaların daha çok personel bağlılığı yaratmak için ya da kutlama davetlerinde tercih ettiği bir etkinliktir. CRC Kurumsal Event, müşterilerinin talepleri doğrultusunda “Sokak Lezzetleri”, “Geleneksel Lezzetler”, “İtalyan Mutfağı”, “Yöresel Mutfaklar” vb. gibi belirlenecek her temaya uygun hizmet sağlayabilmektedir.

Brunch Organizasyonu: Ürün tanıtımları esnasında ve özellikle pazar günleri misafirlerini ağırlamak isteyen kurumsal markaların tercih ettiği, lezzetli ve sağlıklı ikramların olduğu sabah kahvaltı konseptli açık büfe servis hizmetidir. CRC Kurumsal EVent müşterilerinin talep ettiği her türlü menü içeriği sağlayabilmektedir.

Kokteyl Prolonge(Kokteyl Organizasyonu): Daha çok kurumsal markaların vermiş oldukları davetlerdeki ihtiyaç duyulan zengin yiyecek ve içecek servislerini kapsayan bir hizmettir. CRC Kurumsal Event tarafından hazırlanan bu organizasyonlar davetinizin farklı ve akılda kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Happy Hour: Kurumsal markaların çalışanlarının motivasyonlarını artırmak için özelikle cuma günleri için planladıkları bir saatlik kısa etkinliklerdir. CRC Kurumsal Event bu kısa molalarda personellerinize farklı sunum biçimleri ve lezzetlerle keyifli anlar geçirmeyi hedeflemektedir.

Coffe Break (Cafe Break): Kurumsal markaların kongre, seminer ve toplantı organizasyonları sırasında ihtiyaç duyduğu hizmet tipidir. CRC Kurumsal Event çay & kahve ikramı ile personellerinizin atıştırabilecekleri sağlıklı ve lezzetli menüler oluşturmaktadır.

Lunch Box: Kurumsal markaların toplantı, kongre ya da benzeri organizasyonları sırasında misafir ya da personellerinin özellikle kısa mola anlarında atıştırmalarını sağlayan paket yemek menüleridir. CRC Kurumsal Event müşterilerinin talepleri doğrultusunda en zengin ve doyurucu şekilde Lunch Boxlar içerikleri hazırlayabilmektedir.

Piknik Organizasyonu: Kurumsal markaların çalışanları için özellikle yaz aylarında mesire yerlerinde planladığı etkinlik tipidir. CRC Kurumsal Event, müşterilerinin personellerine açık havada en lezzetli menüleri sunarak onlara unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlamaktadır.

Yılbaşı Partileri: Kurumsal markaların ya da bireysel müşterilerin yıl sonlarında personel ya da misafirleri için talep ettiği bir etkinlik tipidir. CRC Kurumsal Event, çok farklı konseptlerde farklı temalar yaratarak müşterilerini yeni yıla en mutlu şekilde hazırlamaktadır.

Düğün Organizasyonu: CRC Kurumsal Event, çiftlerin en özel ve tekrarı olmayan düğün günlerinin kusursuz geçmesi için lezzetli menüleri oluşturarak, bunları eşsiz sunumlarla konuklarına ikram etmektedir.

Nişan ve Kına Organizasyonu: CRC Kurumsal Event, ister evinizde isterseniz de dış mekanlarda yapacağınız isteme, söz nişan ve kına davetlerde en özel menüleri müşterilerine sunmaktadır.

Mevlut Yemekleri: CRC Kurumsal Event, Türk gelenek & göreneklerine göre hazırladığı menü, sunumları ve profesyonel servisi ile müşterilerinin bu zor günlerinde onlara yardımcı olmaktadır.

Mezuniyet Yemekleri: CRC Kurumsal Event, okul mezuniyetleri için hazırladığı özel menüler ile mezuniyetleri unutulmaz kılmaktadır.

İftar Yemekleri: CRC Kurumsal Event, Ramazan ayı boyunca personel ya da misafirlerinize vereceğiniz İftar Yemekleri için geleneksel lezzetleri enfes sunumlar ile zenginleştirerek sizlere sunmaktadır.

Doğum Günü Partileri ve Ev Davetleri: CRC Kurumsal Event, konuklarınızla unutulmaz anlar geçirmeniz için sizin yanınızdadır. Sizler için hazırlanacak özel menüler ile davetlerinizin kusursuz geçmesini sağlamaktayız.

CRC Kurumsal Organizasyon Hizmetleri Tanıtım Videosu


CRC KURUMSAL EVENT'i farklı kılan önemli özelliklerini

  • Müşteri Odaklı Olma
  • Kaliteli Hizmet
  • Kreatif Tasarımlar Yaratma
  • Özveri ve Empati Gösterme
  • Sürekli Değişim ve Yenilenme
  • Bilgi ve Tecrübe
  • Güven
  • Üretim Kapasitesi şeklinde sıralayabiliriz.

13 yılı aşan iş tecrübesine sahip CRC Kurumsal Event ekibi tüm üstlendiği projeleri baştan sona bizzat takip etmektedir. CRC Kurumsal Event, sonuç ve maliyet odaklı, yaratıcı, entegre iletişim çözümleri ile hizmet verdiği markaların iş sonuçlarına katma değer sağlamaktadır. Üstlendiği projelerde, iş aşkı, profesyonelliği, titizliği, çalışkanlığı, hizmet odaklı ekibi ve konusunda uzmanlaşmış tedarikçileri ile fark yaratmaktadır.

CRC Kurumsal Event, aynı zamanda bünyesinde bulunan tasarım ekibi ile her türlü etkinliğin konsept ve mekân düzenlemelerini de gerçekleştirmekte, kurumsal markaların kimliklerini ön plana çıkaran modern ve iz bırakan etkinlikler tasarlamakta ve uygulamaktadır. Etkinlikleriniz boyunca sizden biri olarak çalışmakta ve süreç yönetimi konusundaki tecrübesiyle, sizin için unutulmaz anlar yaratmayı planlamaktadır. Kurumsal markanızın ihtiyacı olabilecek hizmetler için her zaman yanınızdadır.

Kurumsal ve kişiye özel diğer hizmet içerikleri ise; Süsleme Alternatifleri, Tasarım Hizmetleri, Karşılama Hizmetleri, Dekor Hizmetleri, Konaklama Hizmetleri, Toplantı Konseptleri, Teknik Ekipman Desteği Hizmetleri,- Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Tercüman Hizmetleri, Promosyon Ürün Önerileri, VIP Hizmetler, Baskılı Malzemeler, Görsel Şovlar, Güvenlik ve Sağlık Hizmetleri, Temel Atma Törenleri, Spor Etkinlikleri, Yarışmalar, Konserler, Sahne Şovları, Şirket Kutlamaları, Açılışlar, Road Show Organizasyonları, Host & Hostes Hizmetleri, Sanatçı Alternatifleri, Toplantı Kayıt & Raporlama ve LCV Hizmetleri’dir.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım