Crc Kurumsal Neden Ortak Satın Alma
Müşteri Avantajları

Fiyat Avantajı: CRC Kurumsal, Ortak Satın Alma sisteminin bir gereği olarak müşterilerine istedikleri yemeği daha uygun fiyata yeme şansını vermektedir.

Profile Uygun Yemek Firması: Uzman CRC Kurumsal ekibinin tespitleri sonucunda müşterilere kendi profillerine en uygun yemek firması yönlendirmesi yapılır. Böylelikle müşterilerin yemek firması değişiklilerinin daha başarılı yapılması sağlanmaktadır.

Sabit Fiyat Avantajı: CRC Kurumsal müşterileri kendilerine verilen fiyatla birden fazla yemek firması ile çalışma şansı da bulunmaktadır. Öyle ki müşteriler yemek firması değişikliği talep ettiklerinde, en kısa süre içerisinde kendi fiyatlarında hiçbir değişiklik olmadan yemek firması değişikliği yapılabilmektedir.

Kalite Sürekliliği: CRC Kurumsal’ın kendisine yönlendirdiği referans müşterileri kaybetmek istemeyen yemek firmaları, daha özenli bir şekilde hizmet sunarak kalite sürekliliği sağlamaktadır.

Denetleme ve Raporlama: Yoğunluklarından ötürü çalıştıkları yemek firmalarını denetlemeye fırsat bulamayan müşterilerimize, uzman CRC Kurumsal ekibi tarafından aylık dönemlerde gerekli denetim raporları gönderilmektedir.

Fatura Optimizasyonu: Yemek firmaları kanun gereği müşterilerine hizmet verdikleri her hafta için fatura kesmek ile yükümlüdürler. Bu durum özellikle çok şubesi bulunan şirketlerde çok fazla faturanın işlenmesini ve dolayısıyla daha fazla iş yükünü beraberinde getirmektedir. CRC Kurumsal tek fatura ile müşterilerinin fatura yoğunluklarını azaltarak özellikle finans ve muhasebe departmanlarının iş yükünü almaktadır.

Yemek Sayısı Siparişi ve Takibi: CRC Kurumsal müşterileri kendileri için özel olarak hazırlanan MenuCard programı sayesinde günlük, haftalık ya da aylık olarak yemek sipariş sayılarını hizmet aldıkları yemek firmalarına verip yine aynı periyotlarda yemiş oldukları yemeklerin sayı takiplerini yapabilmektedirler.

Online Anket: CRC Kurumsal müşterileri personelleri için özel olarak hazırlanmış online anketler ile personellerinin yemek memnuniyetlerini ölçme şansına sahiptirler.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım