Crc Kurumsal Neden Ortak Satın Alma
Üye Firma Avantajları

Müşteri Desteği: CRC Kurumsal geniş müşteri portföyü sayesinde tedarikçilerine yüksek miktarlarda müşteri desteği sağlamaktadır.

Referans Müşteri: Türkiye’nin önde gelen firmalarına yemek hizmeti veren CRC Kurumsal, tedarikçilerine bu büyük markalarla çalışma şansı vermekte, böylece onlara bir anlamda reklam yapma şansı vermektedir.

Sabit Maliyetlerin Düşmesi: CRC Kurumsal’ın kendilerine yönlendirdiği yüksek sayıda müşteriler iye birlikte firmalar tesis giderleri ve benzeri sabit giderlerini düşürme şansına sahip olmaktadır.

Ödeme Avantajı: CRC Kurumsal güçlü finansal yapısı sayesinde, tedarikçilerine anlaşma yaptığı vadelerde ödeme avantajı alma şansı vermektedir.

Akaryakıt İndirim Desteği: CRC Kurumsal sektörün önde gelen firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde tedarikçilerine aylık akaryakıt harcamaları doğrultusunda özel indirimler sağlamaktadır.

Toptan Gıda : CRC Kurumsal, sektörün önde gelen toptan gıda firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde tedarikçilerine hammadde temini konusunda özel indirimler sağlamaktadır.

Yemek Sayısı Siparişi ve Takibi: CRC Kurumsal tedarikçileri kendileri için özel olarak hazırlanan MenuCard programı sayesinde müşterilerinden yemek siparişlerini alabilmekte ve ay sonunda müşterilerine kaç kişilik yemek hizmeti verdiğini görebilmektedir.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım